Smysly zvířat (Obora Žleby)

V originální přednášce „Smysly zvířat“ dětem představíme poutavým způsobem to, jaké výjimečné dovednosti používají zvířata ve volné přírodě k tomu, aby si obstarala potravu a sama se co nejlépe ubránila nebezpečí a nástrahám divočiny.

Popis přednášky

Během tohoto programu představujeme ochočená a přátelská zvířata, s jejichž pomocí jednotlivé smysly ukazujeme. Pečlivě jsme vybrali taková zvířata, která díky svým jedinečným vlastnostem děti zaujmou a zároveň žijí všude kolem nás. Pro děti je tak přednáška velice poučná a poutavá.

Zvířata, která při programu uvidíte

Vybrali jsme zvířata z různých biologickcýh tříd, která je možné u nás v přírodě vidět. Zvířata, o kterých se mluví, uvidí děti velmi zblízka živá a ochočená nebo na velkých obrázcích.

Obvykle se Vám při programu představí:

  • Ježek,
  • potkan,
  • netopýr,
  • sovy,
  • dravci,
  • hmyz,
  • hadi.

Důležité informace

Výklad je zaměřen na děti MŠ nebo ZŠ. Je vyprávěn jednoduše, ale přitom výstižně tak, aby děti pochopily, jaké smysly pomáhají konkrétním zvířatům v přírodě uspět.

Délka programu je cca 45min (podle domluvy) a vhodné místo je tělocvična nebo třída. Upřednostňujeme vnitřní prostory, protože v období únor – duben je venku pro některá zvířata příliš chladno.

Cena na dítě je 50 Kč. V případě velké vzdálenosti anebo malého počtu dětí může být cena stanovena individuálně.

Napsali o nás

Vynikající vstřícný, příjemný přístup k dětem, jasné informace, které si dodnes pamatují. Děti byly nadšené, spokojené. opravdu doporučujeme všem! Děkujeme ZŠ a MŠ Morašice

Dobrý den. přednáška byla velmi poutavá, pan Pelikán dokázal děti svým vyprávěním zaujmout, podával přiměřené informace s ohledem na věk dětí. Ze zvířátek byly děti nadšené… Budeme se těšit na další spolupráci. Učitelky a děti z MŠ Strojařů

Přečíst více recenzí …

Kontakt

Pro objednání přednášky můžete kontaktovat ondra@oborazleby.cz
nebo na tel: 723 234 686.

O nás

S podobnými programy máme mnohaleté zkušenosti. Pobavili a poučili jsme již tisíce dětí v Oboře Žleby i po celé ČR. Jsme si jisti, že s programem budete Vy i děti velice spokojeni.

Tyto a jiné programy v rámci ekologického vzdělávání jsou hlavním zdrojem financí pro záchrannou stanici. Objednáním toho programu pomáháte financovat záchrannou stanici.

1 komentář u „Smysly zvířat (Obora Žleby)

  1. Pingback: Nový program SMYSLY ZVÍŘAT | Záchranná stanice Lipec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.