Podporují nás

Na tomto místě jsou uvedeni lidé či organizace, jež nás podporují.

Plaček Pet Product s.r.o.

Děkujeme Firmě Plaček Pet Products s.r.o. za poskytnutí velkého daru ve formě granulí, podestýlek všeho druhu a dalšího zboží.

Firma Plaček Pet Products s.r.o. je velkoobchodní společnost zabývající se chovatelskými potřebami a krmivy s největším ročním obratem v České republice. Firma byla založena již v roce 1989 jedinou fyzickou osobou. Díky úžasnému rozmachu se v roce 1996 přetransformovala na Plaček Pet Products s.r.o. Postupně byly zakládány i sesterské firmy na Slovensku, v Rusku, v Lotyšsku.

PLAČEK GROUP se za 24 let svého trvání zařadila mezi klíčové hráče na trhu s chovatelskými potřebami ve střední Evropě, kde zaměstnává více než 1 100 lidí.

Kristensson s.r.o.

Kristensson s.r.o.Velice děkujeme firmě Kristensson s.r.o. za finanční dar záchranné stanici na podporu naší práce.
Tato firma poskytuje profesionální služby v kamionové dopravě po celé Evropě, transport kusových zásilek od 100 kg do 26,8 tun s použitím klasické návěsové nebo velkoobjemové soupravy s vnitřní výškou ložného prostoru 3 metry.

IMPEX TB s.r.o.

Impex - Tomáš BělkaFirma IMPEX TB s.r.o. je specialistou na prodej a dělení přesných svařovaných trubek a profilů ocelových, ocelových pozinkovaných a hliníkových. Firma sídlí v Častolovicích u Hradce Králové se skladem v Týništi nad Orlicí.
Této společnosti chceme poděkovat za darování ocelových profilů na stavbu voliéry pro lišku Elišku.

PPG Deco Czech a. s.

Balakryl logoRádi bychom poděkovali firmě PPG Deco Czech a. s., která se specializuje na výrobu nátěrových hmot v ČR, za poskytnutí sponzorského daru ve formě barev. Tato společnost sdružuje značky Balakryl, Primalex, Johnstones a Bondex. Barvy byly použity na nové voliéry.

ZABI Czech s.r.o.

Výstřižek logoFirma ZABI Czech s.r.o. poskytla naší záchranné stanici plastová polyamidová kola, která použijeme na odsedávky pro naše svěřence. Na českém trhu tato firma zastupuje jednoho z největších polských výrobců pojezdových kol a vybavení pro posuvné brány.

VISIMPEX a.s

visimpex sponzorský darOd této společnosti jsme již dříve odebírali spojovací materiál, protože má velmi nízké ceny, obrovský výběr, rychlé dodání a v případě problému, také velmi solidní jednání. Poté jsme se s dohodli na spolupráci a pan ředitel Valter se rozhodl naši práci podpořit několika krabičkami vrutů malých i velkých velikostí. Děkujeme.

CANDY, spol. s.r.o.

k9 logocandies logo
Společnost CANDY, s.r.o. ja výrobce pamlsků CANDIE’S a dovozce kvalitních kanadských krmiv K9. Záchrannou stanici sponzoruje svými produkty, které nenajdete v běžných hypermarketech a supermarketech, jež svým zaměřením nemohou nabídnout dostatečný servis a odborné informace při výběru krmiv, ale pouze ve specializovaných prodejnách chovatelských potřeb, ordinacích veterinárních lékařů, příp. podnikových prodejnách – Sezemice u Pardubic a Praha (Malešice) nebo eshopu.

SECA – podniková prodejna

seca logoFirma SECA, která své výrobky prodává v Borohrádku mezi Hradcem Králové a Rychnovem n. Kněžnou, naší stanici sponzoruje dřevěným stavebním materiálem, jedná se především o trámky a fošny.

Veterinární klinika NEOVET – MVDr. Milan BEDNÁŘ a kolektivneovet

Zvířata v naší péči často potřebují veterinární vyšetřní, zákroky nebo konzultace. S tímto vším nám ochotně pomáhají na veterinární klinice Neovet v Čáslavi. Na této klinice se speceializují nejen na malá zvířata, ale pan doktor Bednář je také specialista na dravce a sovy, které se do naší péče dostávají ze všech zvířat nejčastěji.

 

CETRIS

logo cetrisDivize CETRIS je výrobcem deskového materiálu, který uvádí na trh pod ochrannou značkou cementotřísková deska CETRIS®. Jedná se o největšího výrobce cementotřískových desek v Evropě a jejich produkty jsou vyváženy do celého světa. Tato firma naší stanici poskytla desky, které byly použity na stavbu nových voliér. Nové voliéry můžete vidět zde.

2 komentáře u „Podporují nás

  1. Pingback: Společnost Candy poskytla sponozorský dar | Záchranná stanice Lipec

  2. Pingback: Sponzorský dar od firmy Visimpex | Záchranná stanice Lipec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.