8in1 — Láska ke zvířatům, respekt k jejich potřebám

8in1_Logo_getrennt

Rádi bychom poděkovali společnosti 8in1 za poskytnutí ptačího krmení a ptačích krmítek.

O společnosti nám více prozradí paní Mgr. Barbora Procházková.  Láska ke zvířatům, respekt k jejich potřebám – motto značky 8in1, která nabízí vysoce kvalitní produkty, speciálně přizpůsobené pro uspokojení potřeb vašeho psa. V průběhu let se značka 8in1 rozrostla, a stala se jednou z vedoucích značek v Evropě, zejména v odvětví žvýkacích pochoutek pro psy. Nejúspěšnějším produktem značky jsou její patentované 8in1 Delights žvýkací kosti, které se skládají z chutného kuřecího, hovězího nebo vepřového masa zabaleného v tvrdé surové kůže. Právě díky lákavému masu se bude pes snažit rozžvýkat kost do posledního sousta, aby získal i ten poslední kousek masa uvnitř. Zároveň kosti pomáhají čistit zuby, posilují dásně a uspokojují přirozenou psí potřebu žvýkat. 8in1 Delights jsou dostupné v různých velikostech a typech, včetně standardního uzlu, žvýkacích tyčinek nebo pevně lisovaných kostí pro psy se silnými čelistmi.

Na začátku roku 2012 rozšířila značka 8in1 svůj sortiment o řadu vysoce kvalitních psích pamlsků. Obě varianty 8in1 GRILLS jsou velmi snadno stravitelné, a to i pro psy s citlivým zažíváním, a jsou skvělým způsobem, jak odměnit Vašeho psa malým pamlskem mezi krmením. Čtyři varianty 8in1 FILLETS  jsou vyrobeny z kuřecího masa a každá má speciální nutriční jádro, známé jako „Nutri-Center“. Toto jádro obsahuje klíčové složky, které pomáhají udržovat zdraví psa, jako je lněný olej pro zdravou a lesklou srst, nebo kořen čekanky pro zdravou střevní flóru. V roce 2014 uvedla na trh značka 8in1 novu řadu dvoubarevných pochoutek  8in1 MINIS – produkty v této řadě, dostupné v 10 variantách, jsou obohaceny o vitamíny, mají nízký obsah tuku a jsou bez přidaného cukru. Navíc, jediným zdrojem škrobu jsou brambory, rýže nebo proso, a proto jsou vhodné i pro psy s citlivým zažíváním.

Vedle svých úspěšných žvýkacích kostí a pamlsků pro psy, značka 8in1 rovněž nabízí prémiové doplňky stravy a produkty péče, včetně mnoha různých šamponů a multivitamínových tablet.

Počátek úspěchu značky 8in1 se datuje od konce 19. století, kdy pan Harold, majitel stájí na Manhattanu, vyvinul první kompletní krmivo určené speciálně pro kanáry vyrobené ze směsi osmi různých semen, kterou pojmenoval „8in1 Song Food“. To poskytlo základ pro novou a úspěšnou značku v oblasti pro domácí mazlíčky. V současné době odborníci z různých divizí, včetně vývoje produktů, řízení jakosti a marketingu, zajišťují, aby výrobky 8in1 splňovaly potřeby jak spotřebitelů, tak i trhu, a neustále přesvědčovaly okolí o své trvale vysoké úrovni kvality. Spolu se značkou Tetra GmbH, je nyní i značka 8in1 součástí americké skupiny společností známých jako Spectrum Brands. Na začátku roku 2012 Spectrum Brands také získala značku FURminator. Tato značka, se svojí rozsáhlou řadou vysoce kvalitních vyčesávacích hrabel a hygienických výrobků určených pro psy, kočky a jiná zvířata, je ideálním doplňkem produktového portfolia značky 8in1.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lenka Kořínková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.